• topsprawdziany.pl

Kartkówka ten obcy

11 lipca 2019 15:35Test z lektury: „Ten Obcy". Bartusra 4 lata temu. 31 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. .78.156.180.125 Ten test był łatwy natomiast napiszę ktoś jak brzmiało hasło załogi ? Tylko na to pytanie nie znałem odpowiedzi. ŻAL MI WAS RODACY 03 grudnia 2018, z IP: 5.173.248.121 jpdl co tu sie dzieje w komentarzach, jakieś dziecko pisze puru ruru majtki z guru dupa trupa sraka maka, tam jakiś debil przejechałPytania jakie mogą być na sprawdzianie z lektury (jeżeli ktoś ma) 1.Kiedy rozpoczęła się akcja książki? 11lipca,we wtorek 2. Wymień głównych bohaterów(imiona,nazwiska) Ula Zalewska Zenek Wójcik Pestka Ubyszówna Julek Miler Marian Pietrzyk 3. Podaj miejsca wydarzeń mała wyspa nad rzeką młynówką Olszyny 4.Dlaczego obcy (czyli Zenek) szukał wójka?na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ". FunTest.pl. Pomoc. Serwis zamknięty. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatnego e-book'a - "Techniki skutecznego uczenia się", zapisz się na newsletterPrzeczytaj uważnie fragment powieści „Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.

Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od.

Jakie pytania / zadania mogą się na nim znaleźć. ? Jutro mam test. Mam też w domu wydrukowane informacje o czasie i miejscu akcji , bohaterach , planie wydarzeń.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Rozwiąż test!( ͡° ͜ʖ ͡°) 24 kwietnia 2019, z IP: 188.146.170.5 musicie zaznaczyc w prze ostatnim zadaniu ze przyszedl do niej chłopiec, który opowiedział jej swoją historię i na jej podstawie napisała książkę to bedziecie miecJak dobrze znasz lekturę „Ten obcy"? stich 4 lata temu. 2304 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Jest świetna tak jak ten quiz! Odpowiedz.Test Ten Obcy - Irena Jurgielewiczowa 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 1 Test Kordian - Juliusz Słowacki 3 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 2 Test Kresy Adama Mickiewicza Test ˝Wesele˝ Stanisława Wyspiańskiego jako dramat symboliczny Test Język reklamy Test StarożytnośćKartkówka z wiedzy o lekturze "Ten obcy" Sprawdzian wiadomości z lektury Ten obcy I.

Jurgielewiczowej.

Kradzież jabłek była pomysłem? a) Zenka b) Mariana c) Julka 2. W jakiej miejscowości rozgrywają się wydarzenia zaprezentowane w utworze?Ten obcy; Test: Ten obcy Przetestuj swoją znajomość książki pt. Ten Obcy. Test ze znajomości lektury Ireny Jurgielewiczowej pod tytułem Ten Obcy. Test wiedzy online z lektury szkolnej. Lektury szkolne. Test składa się z 23 pytań.W ten sposób technologie te wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą serwować reklamy dopasowane do Twoich preferencji (m.in. na podstawie historii odwiedzanych przez Ciebie stron).Zenek uratował dziecko: a) zaglądające do głębokiej studni b) porwane przez spłoszonego konia c) spadające z wysokiego drzewa d) topiące się w jeziorzetest sprawdzajĄcy umiejĘtnoŚci z lektury"ten obcy" ! Mam na imię Jasmina i postanowiłam zrobić test o wiedzy na temat tej lektury.Życzę szczęścia:) Pamiętajcie tylko jedna dobra odpowiedź!Kartkówka - znajomość treści lektury - "TEN OBCY" Czytaj więcej. Newsletter. Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatnego e-book'a - "Techniki skutecznego uczenia się", zapisz się na newsletter.Przetestuj swoją znajomość książki pt. Ten Obcy. Test ze znajomości lektury Ireny Jurgielewiczowej pod tytułem Ten Obcy.Rozwiąż krzyżówkę (ten obcy): 1Takie nazwisko podał Zenek po uratowaniu dziecka 2 siostra Edka 3 Jako pierwszy dowiedział sie że Zenek ukradł pieniądze przekupce 4 Kompan Władka 5 Osada w której rozgrywa sie akcja powieści 6 Pracowała u doktora Zalewskiego 7 Najmłodszy z grupy przyjaciół 8 Sąsiad dziadków Julka i MarianaTest ze znajomo ści lektury - „Ten obcy".

Ile pieni ędzy Zenek ukradł przekupce na targu? • 150 zł • 50 zł • 15 zł • 40 zł 2.

Okazało si ę, że wujek Zenka mieszkał?Sprawdzian z lektury ten obcy victor junior to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy victor junior? Załóż własny blog!Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu! Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy". Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem. Powodzenia! 1.Jakie mogą być pytania na kartkówce z lektury ,,Ten Obcy ''? a na te prosze o odpowiedz: 1. Jak na nazwisko miał Julek? 2.Co kradł Zenek w sadzie? 3.Ile pieniędzy ukradł Zenek przekupce na targu?(2/5) Ten obcy - streszczenie szczegółowe, Irena Jurgielewiczowa, Ten obcy - streszczenie i opracowanie klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Ten obcyAkcja powieści „Ten obcy" rozgrywa się a) wiosną b) latem c) jesienią 3. Ulubionym miejscem spotkań bohaterów jest a) dom na odludziu b) wyspa na rzece c) las za przystanią 4. Zenek uciekł z domu, ponieważ a) ukradł pieniądze b) ojciec znęcał się nad nim c )chciał przeżyć niezwykłe przygody 5.1. Akcja powieści „Ten obcy" rozgrywa się… (kiedy) 2. Zenek uciekł z domu, ponieważ… 3. Po wizycie u lekarza Zenek… 4. Za pożyczenie roweru Edek dostał w zastaw od Pestki… 5. Zenek obronił psa Dunaja przed… 6. Jakiego bohaterskiego czynu dokonał Zenek? 7. Komu - jako pierwszemu - Zenek powiedział prawdę o swoim ojcu? 8.Obcy się zjawia Marian i Julek stali pod domem Pestki, ukryci przed deszczem pod rozłożystym kasztanem. Julek zagwizdał, udając głos trznadla i oboje z niecierpliwością wpatrywali się w okno pokoju dziewczyny. Po jakimś czasie ukazała się w nim Pestka i usiadła na parapecie, przerzucając nogi na zewnątrz.Zobacz quiz: "Ten obcy" Irena Jurgielewiczowa. Boomerang to miejsce, w którym znajdziesz Twoje ulubione filmy rysunkowe, wideo i bezpłatne gry.Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Ten obcy.Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Książka Ten obcy autorstwa Jurgielewiczowa Irena , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 21,49 zł. Przeczytaj recenzję Ten obcy. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz