Kartkówka ze znajomości lektury ten obcy

10 czerwca 2019 20:54


Pobierz: kartkówka ze znajomości lektury ten obcy.pdf

Test z lektury: „Ten Obcy". Bartusra 4 lata temu. 29 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. .które próbują być smieszne. najlepsze jest to ze większość z was dostało nie więcej niż 3 pkt a piszą że 200 żeby inne przyjeby się z nich nie smiały hujowe życie 06 grudnia 2018, z IP: 46.227.104.87 dostałem 6 z tego 200/200 łatwe jak huj Name Jack 06 grudnia 2018, z IP: 78.156.180.125 Ten test był łatwy natomiast napiszęSerwis zamknięty. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami."Ten obcy" - test znajomości lektury. pxhere.com. Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - książka o dorosłych problemach bardzo młodych ludzi. Jak dobrze ją znasz? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Książki, które wszyscy znamy ze szkoły i zapamiętamy na długie lata. Sprawdź .Ten obcy; Ten obcy, Test z Lektury Przetestuj swoją znajomość książki pt. Ten Obcy. Test ze znajomości lektury Ireny Jurgielewiczowej pod tytułem Ten Obcy. Test wiedzy online z lektury szkolnej. Lektury szkolne. Test składa się z 23 pytań.Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu! Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".

Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.

Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem. Powodzenia! 1.Test ze znajomo ści lektury - „Ten obcy". Ile pieni ędzy Zenek ukradł przekupce na targu? • 150 zł • 50 zł • 15 zł • 40 zł 2. Okazało si ę, że wujek Zenka mieszkał?Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię. ZapraszamyPytania jakie mogą być na sprawdzianie z lektury (jeżeli ktoś ma) 1.Kiedy rozpoczęła się akcja książki? 11lipca,we wtorek 2. Wymień głównych bohaterów(imiona,nazwiska) Ula Zalewska Zenek Wójcik Pestka Ubyszówna Julek Miler Marian Pietrzyk 3. Podaj miejsca wydarzeń mała wyspa nad rzeką młynówką Olszyny 4.Dlaczego obcy (czyli Zenek) szukał wójka?Ten obcy - odpowiedzi na pytania ? Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia B. Olsztyn D. Olszyny 3.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Rozwiąż test!Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie.

Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi. NigdyWiadomość o ucieczce z poczekalni doktora Zalewskiego wstrząsnęła nim, ponieważ nie mógł zrozumieć, dlaczego Zenek tak postąpił. Teraz, skoro obcy nie opuścił wioski, liczył, że dowiedzą się więcej na jego temat. Zenon powitał go ze zniecierpliwioną miną i najwyraźniej spieszno mu było wyruszyć w dalszą drogę.Kartkówka z wiedzy o lekturze "Ten obcy" Sprawdzian wiadomości z lektury Ten obcy I. Jurgielewiczowej. Kradzież jabłek była pomysłem? a) Zenka b) Mariana c) Julka 2. W jakiej miejscowości rozgrywają się wydarzenia zaprezentowane w utworze?Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatnego e-book'a - "Techniki skutecznego uczenia się", zapisz się na newsletterTEST sprawdzający wiadomości z lektury „Ten obcy" I.

Jurgielewiczowej 1.

Określ czas zdarzeń. (0-2) 2. Określ miejsce zdarzeń. (0-2) 3. Uporządkuj alfabetycznie nazwiska głównych bohaterów (5) podając w nawiasie ich imiona.Temat lekcji: Czego uczy książka „Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej? (Jedna jednostka lekcyjna). Cele poznawcze. Ula była ze swoim ojcem w złych stosunkach - miała do niego ogromny żal, że opuścił matkę dla innej kobiety, a ją oddał na wychowanie ciotkom. .Ten obcy - streszczenie szczegółowe, Irena Jurgielewiczowa, Ten obcy - streszczenie i opracowanie. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki. przynieśli ze wsi żerdzie i ułożyli z nich kładkę, prowadzącą na wysepkę. W układaniu mostku pomagały im Pestka .Test z lektury Katarynka - noweli napisanej przez Bolesława Prusa. Przygotuj się do sprawdzianu z letury. Test wiedzy online z lektury szkolnej. Test składa się z 14 pytań.Zenek uratował dziecko: a) spadające z wysokiego drzewa b) zaglądające do głębokiej studni c) topiące się w jeziorze d) porwane przez spłoszonego koniaŚwietnie! Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać. Znasz te książkę jak własną kieszeń! łatwe te pytania myślałam że będzie trudniej (chociażby jak nazywał się pan linde)Plik test Ten obcy.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ten obcy • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Przedstawiamy streszczenie lektury Ireny Jurgielewiczowej - Ten obcy. Ponadto zapraszamy na stronę lekturek.pl, gdzie znajdziecie inne streszczenia lektur szkolnych. CategoryZobacz quiz: "Ten obcy" Irena Jurgielewiczowa. CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy. Aktualnie wybrane miasto: Warszawa zmień miasto. Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej. pytanie 1 z 10.Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa - streszczenie Historia przyjaciół, którzy podczas wakacji spotykają nieznajomego chłopaka, który uciekł z domu i poszukuje swojego wujka. -- Muzyka w tle .Co zapamiętałeś z lektury "Ten Obcy"? Tagi dla tego testu: test Irena Obcy zenek. musicie zaznaczyc w prze ostatnim zadaniu ze przyszedl do niej chłopiec, który opowiedział jej swoją historię. Ten Obcy - test;Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz