• topsprawdziany.pl

Kartkówka z pogody po niemiecku

10 lipca 2019 06:41Słowa kluczowe: pogoda, das Wetter, die Wettervorhersage, prognoza pogody po niemiecku, słownik obrazkowy, tematyczny, słówka o pogodzie, Wetter Wortschatz, leje jak z cebra po niemiecku, piktogramy pogoda, słówka o pogodzie z wymową, learn german, weather vocabulary.Tłumaczenie słowa 'kartkówka' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationJęzyk niemiecki - pogoda Napisano: 27.03.2013 15:31. POGODA/WETTER błyskawica - der Blitz burza - das Gewitter błyskawica - der Blitz chmura - die Wolke deszcz - der Regen gołoledź - die Eisglätte grad - der Hagel mgła - der Nebel mróz - der Frost mżawka - das Nieseln odwilż - das Tauwetter opad - der Niederschlagdie Wettervorhersage - prognoza pogody. Die Tage werden kürzer - dni stają się krótsze. Die Tage werden länger - dni stają się dłuższe. Das Glatteis - gołoledź. Das Eis - lód. Das Hochwasser - powódź. Es bleibt schön - utrzyma się ładna pogoda. Es ist 20 grad - jest 20 stopni. Adjektive: Wichtig - ważny. Klar - jasnySpróbuj się dogadać z niemieckim szefem. Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana./Albert Einstein (1879-1955)/ Słynny niemiecki fizyk zapewne miał rację wypowiadając te słowa, ale czy można dobrze wykonywać swoją pracę, jeśli szef wyjaśnia nam, co robić po niemiecku? skomentuj (0) zrób test »Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: prognoza pogody po niemiecku.

Jeśli to ma być prognoza pogody na dziś to proszę: Es regnet - pada deszcz Die sonne schneit - świeci.

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat. Jest moją pasją i miłością, która .Katalog testów Słownictwo Słówka Pogoda - słówka cz. Pogoda - słówka cz. Przetłumacz podane słowa związane z pogodą na język angielski. Poziom: Beginner. Test rozwiązano 5392 razy. Średni wynik: 67,83 %.Dni tygodnia po niemiecku wraz z tłumaczeniem, rodzajnikami oraz nagraniami z poprawną wymową. Przykłady ich użycia w zdaniu pozwalają na zobaczenie, jak używamy ich w kontekście. Naucz się dni tygodnia po niemiecku z systemem Fiszkoteki w niecałą minutę!Jeśli nie pamiętasz liczb od 1 do 24 zajrzyj tutaj - liczebniki po niemiecku.

Jeśli na pewno je pamiętasz to zapraszam dalej.

Przygotowałem dla Ciebie, krótki kurs oraz najczęściej stosowane zdania, dzięki którym z łatwością odpowiesz na pytanie o godzinę, czy się o nią po prostu zapytasz.Przykłady użycia - "pogoda" po niemiecku. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie. Więcej informacji tutaj.Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(.) Agnieszka K. Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.Zahlen. Wie heißt das auf deutsch? - Jak to jest po niemiecku? Test przepyta Cię z 12 słówek i na końcu pokaże Twój wynik. Uważaj na małe i duże litery, WPISUJ TAKŻE RODZAJNIKI.Menu po niemiecku- die Menükarte lub das Menü, karta dań po niemiecku- die Speisekarte, to początek bogatego słownictwa gastronomicznego, które dla Was zebraliśmy. Odwiedzając niemieckie restauracje, spotkacie się z różnymi wariantami jadłospisu. Das Mittagsmenü- to dania, które serwowane są w porze obiadowej, w godzinach 12-14.Jak rozmawiać o pogodzie w języku angielskim? Przedstawiamy przydatne słownictwo wraz z użyciem w zdaniu. Pamiętajmy, że rozmowa o pogodzie to element tzw small talk, czyli nie ma szans by Was to ominęło ;) Jest to u nich tak naturalne, jak narzekanie u nas ;)Pory roku, miesiace, pogoda - po niemiecku Test o pogodzie.

Jak to będzie po niemiecku? Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.

.Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem na spacerze z psem czekając w kolejce przed snem Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium. - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem naDaty po niemiecku. Godziny po niemiecku są proste, o ile dobrze opanowaliśmy liczby po niemiecku :) Aby je przećwiczyć spróbuj ustawić na zegarku losową godzinę, a później odczytać ją po niemiecku. Gdy będziesz w stanie bezbłędnie i bez zastanowienia podać aktualną godzinę, będzie to znak że udało Ci się w pełni .nach - po halb - wpół do fast halb - prawie wpół do kurz vor halb - krótko przed wpół do (jakieś 5 minut) kurz nach halb - krótko po wpół do (jakieś 5 minut) Viertel - kwadrans Viertel vor - za kwadrans, kwadrans przed Viertel nach - kwadrans po ine Minute hat sechzig Sekunden. - Minuta ma sześćdziesiąt sekund.das Wetter, -s - pogoda der Wetterbericht - komunikat o pogodzie betragen, betrug, hat betragen - wynosić 8 Grad - 8 stopni der Luftdruck- ciśnienie powietrza (atmosferyczne) gleichbleibend - bez zmin, niezmienny die Wetteraussichten - prognoza pogody teils heiter - częściowo pogodnie stark, st ärker, am st ärken, - silnie, silniej .Pliki użytkownika brylagz • Dokumenty, Galeria • kartkówka z geografii wyżyny polskie.pdf, kartkówka z graniastosłupów klasa 5.pdf Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opis prognozy pogody po niemiecku oraz tlumaczenie Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.

Zaloguj się Zarejestruj się 1.

Zaloguj się Zarejestruj się Liceum/Technikum. Język niemiecki. 5 punktów Opis prognozy pogody po niemiecku oraz tlumaczenie .Das Wetter - pogoda - ćwiczenia z lekcji. Zadania z lekcji i jeszcze więcej. Pogoda1 Pogoda2 Pogoda3 Pogoda4 Pogoda5. Autor: ab o 18:05. Etykiety: Klasy II - materiały z lekcji. 1 komentarz: pogoda po niemiecku 28.06.2016, 16:30. Dzięki ;)Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Meine Schulsachen (moje przybory szkolne) po niemiecku z rodzajnikami w liście poniżej. Cóś brakuje, to cóś napiszcie, a dopiszę :) lub dopiszcie sami w komentarzach :)) A jak ogarnąć rodzajniki w przyborach szkolnych po niemiecku? Są na to metody - znacie? To oczywiście zwiastun kolejnych postów na ten temat.Przybory szkolne po niemiecku to temat związany ze szkołą i słownictwem dotyczącym materiałów szkolnych. Wrzesień to miesiąc kojarzący się z rozpoczęciem szkoły po wakacjach (die Sommerferien). W Niemczech wakacje są ruchome (beweglich). Czasami szkoła zaczyna się w sierpniu a czasem we wrześniu.Jak to będzie po niemiecku? Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu. język niemiecki pogoda qiuz test z języka niemieckieg. Powiadom znajomego. Drukuj test.Pogoda po niemiecku to kolejny dział, który często może przydać się w codziennym życiu, jak i również podczas pisania np. pocztówki po niemiecku. Niestety większości z nich trzeba będzie nauczyć się na pamięć, gdyż różnią się one zarówno od angielskich jak i polskich odpowiedników.Wie ist das Wetter heute - jaka jest pogoda dzisiaj? W tym dziale poznasz słownictwo i zwroty do opisania pogody po niemiecku. Pogoda po niemiecku: zwroty. Wie ist das Wetter heute?/ Jaka jest dzisiaj pogoda? Macie bardzo dużo możliwości, żeby odpowiedzieć na to pytanie i opisać pogodę po niemiecku, na przykład: Es ist schön draußen./.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz