• topsprawdziany.pl

Kartkówka z treści ten obcy

22 czerwca 2019 14:07Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatnego e-book'a - "Techniki skutecznego uczenia się", zapisz się na newsletterwiększość z was dostało nie więcej niż 3 pkt a piszą że 200 żeby inne przyjeby się z nich nie smiały hujowe życie 06 grudnia 2018, z IP: 46.227.104.87 dostałem 6 z tego 200/200 łatwe jak huj Name Jack 06 grudnia 2018, z IP: 78.156.180.125 Ten test był łatwy natomiast napiszę ktoś jak brzmiało hasło załogi ? Tylko na to pytaniePytania jakie mogą być na sprawdzianie z lektury (jeżeli ktoś ma) 1.Kiedy rozpoczęła się akcja książki? 11lipca,we wtorek 2. Wymień głównych bohaterów(imiona,nazwiska) Ula Zalewska Zenek Wójcik Pestka Ubyszówna Julek Miler Marian Pietrzyk 3. Podaj miejsca wydarzeń mała wyspa nad rzeką młynówką Olszyny 4.Dlaczego obcy (czyli Zenek) szukał wójka?Test z lektury: „Ten Obcy". Bartusra 4 lata temu. 31 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. .Przeczytaj uważnie fragment powieści „Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia. Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział niegłośno:Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika.

Czytaj więcej.

Opublikowano w Karty pracy, kartkówki, sprawdziany;. Kartkówka - znajomość treści lektury - "TEN OBCY" Czytaj więcej. Newsletter.Test z lektury "Ten obcy" - poziom trudny. pixabay.com. Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy " na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ".Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .( ͡° ͜ʖ ͡°) 24 kwietnia 2019, z IP: 188.146.170.5 musicie zaznaczyc w prze ostatnim zadaniu ze przyszedl do niej chłopiec, który opowiedział jej swoją historię i na jej podstawie napisała książkę to bedziecie miecSprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu! Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".

Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.

Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem. Powodzenia! 1.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚCI Z LEKTURY"TEN OBCY" ! Mam na imię Jasmina i postanowiłam zrobić test o wiedzy na temat tej lektury.Życzę szczęścia .Test z lektury "Ten obcy" - poziom trudny. wikipedia.org. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronach.- Julek zrolował koc i zawiesił na sznurku, żeby nie taszczyć za każdym razem, a ten sobie rozwinął i rozłożył się, jak na swoim! - Musimy poczekać na tamtych! - No, to idziemy po nich, niech się pośpieszą.12/15 To chyba jedna z Twoich ulubionych lektur, prawda? Wiesz o niej wszystko lub prawie wszystko! To prawda! ,,Ten obcy" to moja ulubiona lektura 😍.Ten obcy; Ten obcy, Test z Lektury Przetestuj swoją znajomość książki pt. Ten Obcy. Test ze znajomości lektury Ireny Jurgielewiczowej pod tytułem Ten Obcy. Test wiedzy online z lektury szkolnej. Lektury szkolne. Test składa się z 23 pytań.Test Ten Obcy - Irena Jurgielewiczowa 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 1 Test Kordian - Juliusz Słowacki 3 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 2 Test Kresy Adama Mickiewicza Test ˝Wesele˝ Stanisława Wyspiańskiego jako dramat symboliczny Test Język reklamy Test StarożytnośćZenek uratował dziecko: a) porwane przez spłoszonego konia b) topiące się w jeziorze c) zaglądające do głębokiej studni d) spadające z wysokiego drzewa(2/5) Ten obcy - streszczenie szczegółowe, Irena Jurgielewiczowa, Ten obcy - streszczenie i opracowanie.

Podał chłopakowi kubek, który ten przyjął z udawaną obojętnością.

Malec zapytał, po co wybiera się do Strykowa. Zenek po chwili oznajmił, że tam jest jego wujek.Stworzenie sytuacji motywacyjno-problemowej (nawiązanie do tematu lekcji): • Nauczyciel informuje uczniów, iż dzisiejsza lekcja będzie dotyczyła problematyki książki Ten obcy. Zapisanie tematu lekcji na tablicy: Czego uczy książka „Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej?Książka nosi tytuł "Ten obcy". Jej autorka jest Irena Jurgielewiczowa. Akcja rozpoczyna się w dżdżysty, chłodny dzień w lipcu, a kończy się w sierpniu po żniwach. Miejscem akcji jest wieś Olszyny, nad rzeką Młynówką. W książce wystepuje grupka dzieci: Zenek, Pestka, Marian Julek i Ula.TEN OBCY, Irena Jurgielewiczowa 3 - A tymczasem tamten będzie siedział na naszej polanie, jak u siebie w domu! - rzekł zTest ze znajomo ści lektury - „Ten obcy". Ile pieni ędzy Zenek ukradł przekupce na targu? • 150 zł • 50 zł • 15 zł • 40 zł 2. Okazało si ę, że wujek Zenka mieszkał?Plik Ten obcy test.doc na koncie użytkownika paprotnik • folder Lektury kl.6 • Data dodania: 30 lis 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Przetestuj swoją znajomość książki pt. Ten Obcy. Test ze znajomości lektury Ireny Jurgielewiczowej pod tytułem Ten Obcy.Sprawdzian z lektury ten obcy victor junior to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy victor junior? Załóż własny blog!Quiz z lektury "Ten obcy". Kartka z kalendarza. Książka współczesna. Książka dawna. Złota myśl. Wykształcenie nie jest potrzebne po to, by dostać lepszą prace, ale żeby móc zrozumieć świat i innych ludzi. Nasze motto. Po drodze.Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa - streszczenie Historia przyjaciół, którzy podczas wakacji spotykają nieznajomego chłopaka, który uciekł z domu i poszukuje swojego wujka. -- Muzyka w tle .Akcja powieści „Ten obcy" rozgrywa się a) wiosną b) latem c) jesienią 3. Ulubionym miejscem spotkań bohaterów jest a) dom na odludziu b) wyspa na rzece c) las za przystanią 4. Zenek uciekł z domu, ponieważ a) ukradł pieniądze b) ojciec znęcał się nad nim c )chciał przeżyć niezwykłe przygody 5..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz