• topsprawdziany.pl

Pytania do kartkówki z opowieści z narnii

3 lipca 2021 19:06Test z wiedzy ksiazki ,,Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' Jak ktos przeczytał, to pestka xD. Najmłodsza osoba z rodzeństwa to był/a: Brat Edmund. Brat Piotr. Siostra Łucja. Siostra Zuzanna. Kto odkrył przejście w szafie do Narnii? Profesor. Łucja.Zadacie mi pytania dotyczące książki '' Opowieści z Narnii : Lew, Czarownica i stara szafa '' ? Mam z tego sprawdzian przeczytałam ją całą ale chcę abyście mi zadali kilka pytanie. dzięki z góry :) xdTEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa". Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas. Sprawdź nowości w naszym sklepie: Zobacz więcej .Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii. ähnliche App erstellen. ähnliche App erstellen Kopie dieser App erstellen neue leere App mit dieser Vorlage erstellen weitere Apps mit dieser Vorlage anzeigenJakie mogą być MNIEJ WIĘCEJ pytania na kartkówce do lektury "Opowieści z Narnii - Lew,czarownica i stara szafa" Proszę o pytania i (jeśli już) odp!Dam naj na 100 %Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa. dostałem z kartkówki 5. [email protected] 15 lutego 2017, z IP:. gramatyka w tym teście pozostawia wiele do życzenia a ostatnie pytanie było do dupy gdyż .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Jakie mogą być pytania na temat lektury ,,Opowieści z Narnii cz.1 Lew czarownica i stara szafa?''67% "Opowieści z Narnii" to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata.

74% Test ze znajomości lektury pt.

"Opowieści z Narnii" 65% Recenzja Opowieści z Narnii; 68% Streszczenie "Opowieści z Narnii". 64% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? Sprawdź, ile pamiętasz! Rozwiąż quiz!Może znacie "Opowieści z Narni" (autor: C.S. Lewis)? Jeśli chcecie sprawdzic, na ile, rozwiążcie mój test o pierwszej części + dwa pytania ze wszystkich części. Powodzenia! PS Proszę, pisazcie komentarze, a jeśli macie i chcecie, to w komentażach podawajcie też swojego funtest,a.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraC. Lewis "Opowieści z Narnii Lew czarownica i stara szafa" Streszczenie lektury. sz.p.michal.g „Opowieści z Narnii" - do kogo jesteś podobny? Sprawdź, którą z postaci najbardziej przypominasz! sz.p.michal.g • 3 lata temu • #lektury #opowiesci-z-narnii .Opowieści z Narnii. pytanie 1 z 10. Czym jest Narnia? Nie ma czegoś takiego jak Narnia! Czy to żart? Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa. Narnia to miasto położone na południu Francji.Streszczenie Opowieści Z narnii Lew Czarownica i Stara Szafa.

Potrzebuje streszcznia książki ,,Opowiesci z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa" Chciałabym żeby było.

Zabawa polega na tym, że zaczyna się od pytania nr 1. Prawidłowa odpowiedź (w tym przypadku - c) wskazuje, na które pytanie w dalszej kolejności uczeń powinien odpowiedzieć. Akcja inspiracja - zamiast kartkówki z .67% "Opowieści z Narnii" to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata. 65% Recenzja Opowieści z Narnii; 68% Streszczenie "Opowieści z Narnii". 64% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 64% "Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i Stara Szafa" streszczenie.Co wiesz o lekturze 'Opowieści z Narnii' - Testy - Dojrzewamy.pl. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla .Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.

Lew, czarownica i stara szafa" C.

Lewis ,,Lew,. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy? 4. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono? 5. Czym Królowa Śniegu zaczarowała Edmunda i co .2014-02-15 11:40:28 NaKusia1 Bardzo fajny test, ale naprawdę, jedno pytanie jest długie, i zanim je przeczytałam, to całe te 10 sekund minęło. Powinno być chociaż 20 czy jakoś tak.Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa, Test z Lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa" Test dla szkoły podstawowej z lektury szkolnej. Lektury szkolne. Test składa się z 21 pytań.Quiz z lektury "Opowieści z Narnii" Autor: Unknown o 14:07. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest. Danawera 18 marca 2014 19:01. Od 3. pytania brakuje interpunkcji. Proszę to uzupełnić."Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5. Autorem książki jest C. Lewis. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Kto jest autorem tych słów? // odp. Sprawdzamy znajomość tekstu - Które zdania są prawdziwe? // odp.Kartkówka ze znajomości treści lektury Charles Dickens „OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi. NigdyTest wiedzy o Opowieściach z Narnii. wikipedia.org. Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa". Sprawdź się! Widget. Niektóre pytania są trudne, ale wal. 6582 rozwiązania. Tylko geniusz kreatywności rozwiąże.Opowieści z Narnii Napisz list do Edmunda w którym wyjaśnisz mu jak powinien postąpić. Przekonaj to że nie wolno zdradzać rodzeństwa i przechodzić na stronę czarownicy.OPOWIEŚCI NIEZWYKŁE cała bajka - Bajkowisko.pl- słuchowisko - bajka dla dzieci (audiobook) - Duration: 35:41. Bajkowisko - bajki dla dzieci 363,330 viewsPrzedstawiamy streszczenie lektury C.S. Lewis'a "Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa". Ponadto zapraszamy na stronę lekturek.pl, gdzie znajdziecie inne streszczenia lektur szkolnych.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - online (2005) Dubbing PL Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa / The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe - online (2005) Dubbing PLDzięki wyzwaniom mam możliwość poznania wiele ciekawych książek, po niektóre z nich sama nigdy bym nie sięgnęła. Tak to było między innymi w "Marinie" Zafon`a (recenzja ciągle się pisze - brak mi słów) i dziś dokończonych "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa" Lewis`a..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz