Sprawozdanie z wycieczki do teatru

19 sierpnia 2019 12:34napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru sprawozdanie z wycieczki do teatru przykład sprawozdania z wycieczki teatr opis przedstawienia spektakl w teatrze wycieczka do teatru jak było na wycieczce w teatrze. Komentarze (5) Brak komentarzy Dodaj komentarzNapisz sprawozdanie z wycieczki do teatru. Prosze o sprawozdanie z wycieczki do teatru na ''Oskara i panią Różę '' Daję jan'a :D 0 ocen | na tak 0%. 0 0 Odpowiedz. Odpowiedzi. marika182 odpowiedział(a) 29.01.2013 o 19:59 We wtorek 23 stycznia wybraliśmy się całą naszą klasą oraz z .Sprawozdanie W srode , tj 19 wrzesnia br, nasza klasa wybrała sie na wycieczke do teatru , zorganizowana przez pania Marte Nowakowska(inne moze byc), nauczycielke historii.Celem wyjazdy bylo obejrzenie przedtawienia pt,,Ania z zielonego wzgorza''.Żeby iść do domu w zamyśleniu, w zachwycie. I już na zawsze w misce księżyc widzieć…" Joanna Kulmowa. 17 listopada 2016r. uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Klementowicach wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Teatru Muzycznego w Lublinie na musical pt. „Ania z Zielonego Wzgórza".Sprawozdanie z wyjazdu do teatru. Dnia 25 stycznia 2017 roku wszystkie pierwsze klasy gimnazjalne wybrały się, pod opieką nauczycieli, na przedstawienie pt. "Mały Książę". Po przyjeździe do teatru otrzymaliśmy bilety, pełni ciekawości weszliśmy do sali i zajęliśmy swoje miejsca.Sprawozdanie z wyjazdu do teatru wtorek, 18 listopada 2014 20:25 Parę dni temu (4 listopada 2014) wybraliśmy się z pozostałymi klasami szóstymi na przedstawienie teatralne pod tytułem „Ania z Zielonego Wzgórza".

Spektakl wystawiony był w Teatrze imienia Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.Sprawozdanie z wyjazdu oddziału.

dzieci z oddziału przedszkolnego były w teatrze Rampa na spektaklu „Wielka Wyprawa".Sprawozdanie z wycieczki do teatru W środę 1 lutego klasy 5D i 5B wybrały się na wycieczkę do teatru Rampa. Spektakl nosił tytuł „Książę i żebrak". O 8.40 wyjechaliśmy spod szkoły autokarem. Będąc na miejscu wszystkich zaskoczył obraz znajdujący się na murze okalającym .Sprawozdanie z wyjazdu do teatru na "Zemstę". do teatru Aleksander Fredro Zemsta spektakl teatralny Zemsta sprawozdanie z wyjazdu do teatru Zemsta w teatrze przykład sprawozdania z wycieczki (0) Brak komentarzy Dodaj komentarz. Formy wypowiedzi .Sprawozdanie z wycieczki do Łodzi. W piątek 21 listopada 2008r. nasza klasa oraz klasa. wraz z opiekunkami p. , udała się na wycieczkę do Łodzi. We wtorek 23 stycznia wybraliśmy się całą naszą klasą oraz z klasą 4c na wycieczkę do teatru. Zbiórka była o godzinie 10 .Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej - Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do teatru. Czternastego marca wybraliśmy się całą klasą do teatru na sztukę pt. „Zemsta" na podstawie dramatu Aleksandra Fredry. Wycieczka miała się rozpocząć o godzinie czternastej, jednak już od .Sprawozdanie z przedstawienia pt.

,,Mały Książę",,Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" A.de Saint.

Dnia 28 kwietnia 2015 roku uczniowie klas 4-6 wybrali się do Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego na przedstawienie pt. ,,Mały Książę''.26 listopada 2015r. odbyła się wycieczka autokarowa do Teatru Lalek Banialuka w Bielsku Białej. W wycieczce uczestniczyły dzieci z grup IV, V i VI pod opieką swoich wychowawców i opiekunów. Głównym celem wyjazdu był spektakl pt.,, Smok Bonawentura" Macieja Wojtyszki w reżyserii Lucyny Sypniewskiej.Przykład 2: Sprawozdanie z wycieczki Sprawozdanie z wycieczki - przykład. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą. jak z teatru napisać sprawozdanie. Odpowiedz. Ewa Paź 15, 2015 at 12:42.Dnia 30.03.2016r. przedszkolaki z grupy V - Kubusie Puchatki uczestniczyły w wyciecze autokarowej do Teatru Powszechnego w Radomiu. Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu „Tygrys Pietrek" wg H. Januszewskiej w wykonaniu profesjonalnych aktorów, rozbudzanie zainteresowań teatralnych dzieci, uczenie się kultury odbioru sztuki.Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do teatru. 14 maja 2010 r. całą klasą wybraliśmy się do pobliskiego Teatru Lalki i Aktora na bardzo sławne już przedstawienie ,,Iwona, księżniczka Burgunda" autorstwa Witolda Gombrowicza w reżyserii Mariana Pecki.Sprawozdania z wycieczki do Teatru Buffo Dwudziestego pierwszego marca, we wtorek wyjechaliśmy 0 14 30 na wycieczkę do warszawy.

Zebraliśmy się pod szkołą: klasy 1 a, 2a, 3b, 3 a.

Potem z nauczycielami wsiedliśmy do autokaru i ruszyliśmy w drogę. Przyjechaliśmy na ulicę Mari Konopnickiej 6, gdzie mieści się teatr Buffo.Sprawozdanie z wycieczki do teatru. Posted on 20 października 2013 by Puszczyk | Leave a comment. Dnia 10.10.2013 r. o godzinie 7.45 wszyscy uczniowie zebrali się pod szkołą. Po kilkunastu minutach przyjechał autobus, aby zabrać dzieci do Jeleniej Góry na przedstawienie teatralne pt .Sprawozdanie z wycieczki do Teatru Wielkiego oraz szlakiem Chopina Dnia 12 listopada 2013r. odbyła si ę wycieczka do Teatru Wielkiego oraz szlakiem Fryderyka Chopina. Brała w niej udział klasa Ia i Ic Gimnazjum 125. W Teatrze Wielkim ogl ądali śmy miejsca niedost ępne dla widzów. Nast ępnie przeszli śmy do MuzeumWycieczka do teatru Opublikowano 11 października 2018 , autor: admin Uczniowie klas piątych i szóstej 8 października udali się do Starego Sącza na spektakl teatralny pt. ,,Mity greckie", który został przygotowany przez Wrocławski Teatr Edukacji Artenes.Przydatność 65% Sprawozdanie z wyjazdu do teatru na "Zemstę" Dnia 29 kwietnia 2008 roku nasza szkoła wybrała się do teatru na adaptację lektury Aleksandra Fredro "Zemsta". Godzina zbiórki pod szkołą była ustalona na 8:30. Pod Teatr dowiozły nas 3 autokary i 2 minibusy jakie często zdarza się widzieć na normalnych drogach.Sprawozdanie z wycieczki do krakowskiego zamku na Wawelu; Sprawozdanie z wycieczki klasowej do obozu koncentracyjnego w Auschwitz.

Wycieczka do Wrocławia spotkaniem z polską historią i tradycją; Rozmowa z Maćkiem z Bogdańca; Podanie do.

Sprawozdanie z wycieczki do teatru W dniu 21 września 2016 roku wybraliśmy się na wycieczkę szkolną do Teatru Polskiego w Poznaniu na spektakl pt. „Ojczyzna". Przedstawienie rozpoczęło się od tego, że dostaliśmy pudełka, na których mieliśmy napisać swoje imię kredą."Jak przygoda to tylko w Warszawie" - sprawozdanie z wycieczki szkolnej 13 czerwca 2013 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunkami udali się na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Grupa liczyła 40 osób: 36 dzieci z klas II-VI oraz cztery nauczycielki.Dnia 07.03.2014 r. klasy III naszego gimnazjum były w teatrze. Wyjechaliśmy ok. godz. 10.00 na spektakl „Samotni w tłumie" przygotowany przez grupę Narodowego teatru EdukaSprawozdanie warto zacząć od przedstawienia ogólnych informacji o wydarzeniu. W pierwszym akapicie powinno zostać zapisane, jaki charakter ma wydarzenie, zostać wymieniona jego nazwa lub tytuł (jeśli sprawozdanie dotyczy na przykład wycieczki do teatru).Wycieczka do teatru w Opolu W piątek 30.03.2012 roku odbyła się wycieczka do Opolskiego Teatru. Lalki i Aktora im. Smolki. W tym dniu dzieci i młodzież z naszej Placówki uczestniczyła w spektaklu „Królewna Śnieżka".6 listopada 2018 r. klasy czwarte wraz z wychowawczyniami oraz paniami: Iwoną Nawrot, Anną Torzewską i Małgorzatą Kowalską pojechały do Teatru im. Bogusławskiego w Kaliszu. Celem wycieczki było przedpremierowe obejrzenie spektaklu „Trójka na głowie".Zadanie 1. Dnia 25 stycznia 2013 roku, klas Va pojechały na wycieczkę do Teatru Na Woli, obejrzeć spektakl pt.,,Szatan z siódmej klasy", którego scenariusz został napisany na podstawie powieści kryminalnej Kornela Makuszyńskiego o takim samym tytule. Nasza klasa wyszła do teatru pod opieką naszej wychowawcy….Przydatność 75% Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru. Dnia 21 stycznia 2011 roku nasza szkoła zorganizowała dla klas szóstch wyjazd na przedstawienie teatralne pt. "Ten Obcy". Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz