• topsprawdziany.pl

Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do wieliczki

15 stycznia 2023 18:00Dnia 13 czerwca 2011 troku wspólnie z całą klasą i naszą wychowawczynią wybraliśmy się na wycieczkę do Krakowa. Głównym celem naszej wyprawy była kopalnia soli - Wieliczka.Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej lub rodzinnej. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćSprawozdanie : Dnia 7 kwietnia 2011 roku uczniowie klasy 6 Szkoły Podstawowej nr2 w Gliwicahc pojechali na wycieczkę do Wieliczki. O godzinie 8:45 wszyscy spotkali się przed szkołą wraz ze swoimi opiekunami ,gdzie oczekiwali na autokar wycieczkowy.SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO KRAKOWA i WIELICZKI. W dniach 7 - 8 czerwca 2018 roku uczniowie klas szóstych uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Krakowa i Wieliczki. Uczniom towarzyszyły w charakterze opiekunów: pani Edyta Hałasa, pani Anita Wiśniewska oraz pani Ewa Kusa.SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO KRAKOWA KWIECIEŃ 2015 W dniach od 20 do 27 kwietnia na wycieczkę szkolną do Krakowa i okolic udało się 22 uczniów SPK Limerick i cztery nauczycielki pełniące funkcje opiekunów.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod nr telefonu: 511 143 799 lub adresem e-mail: [email protected] Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies.Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do Krakowa - wycieczka do Krakowa. Na początku kwietnia podczas lekcji wychowawczej rozgorzała dyskusja na temat Krakowa.

Okazało się, że większość z nas nie była jeszcze w dawnej stolicy Polski.

Osoby, które już odwiedziły to miasto były zachwycone .Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa 19 października 2008r o godzinie 8oo nasza klasa zebrała się przed szkołą i pod opieką pań: D. Knapek oraz S. Wandzel wyruszyła na wycieczkę do Krakowa. W planie mieliśmy przede wszystkim spektakl pt. „Mayday II" w teatrze „Bagatela" oraz zwiedzanie Muzeum Archeologicznego.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa, Wieliczki i Ojcowskiego Parku Narodowego w dniach 5-8 maja 2015r. Istnieją takie miejsca, które każdy Polak przynajmniej raz w życiu powinien odwiedzić, by móc poznać prawdziwie dziedzictwo własnego kraju. To właśnie Kraków -65% Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") 69% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Warszawy. 73% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 79% Sprawozdanie- Napisz sprawozdanie na podstawie zapisków w dzienniku.W dniach 14 - 18 maja 2018 roku klasy 7a, 3a, 3b i 3h gimnazjum wzięły udział w wycieczce na południe Polski, do Zakopanego, Krakowa, Wieliczki i Zatoru. W poniedziałek 14 maja uczniowie wraz z opiekunkami rozpoczęli swoją podróż spod siedziby SP3 około godziny 5:00.Kopalni Soli w Wieliczce jest niewątpliwie ogromną atrakcją zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.Podczas wycieczki trasą turystyczną podziwiamy wspaniałe kaplice, urokliwe podziemne jeziorka, oryginalne urządzenia, a także ślady prac górniczych.Orła Białego w Lubatówce wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Wieliczki i Kalwarii Zebrzydowskiej.

Celem wycieczki była promocja alternatywnych form spędzania czasu wolnego, zapoznanie uczniów z zabytkami.

Pierwszym celem wycieczki było zwiedzenie zabytkowej i pięknej kopalni soli położonej pod Krakowem - Wieliczce. Nasza trasa wycieczki .1,,Sprawozdanie z wycieczki Dzień I Dnia r. o godzinie 7.30 spod Szkoły Podstawowej nr 4 w Siedlcach wraz z opiekunami, Panią Wicedyrektor Anną Pluta, Panią Teresą Szybą i Panią Anną Szostak uczniowie klas: 4b, 5a, 5b, 5c i 6a wyruszyli na czterodniową wycieczkę do Krakowa, między nimi byłam ja Julka z klasy 5 a.Oprowadzanie w turach: grupy od 2 do 5 osób (opcjonalnie przewodnik osobisty za dodatkową opłatą) Przewodnik osobisty: grupy od 9 osób i większe (rezerwacja wycieczki koniecznie dwa tygodnie wcześniej, dla późniejszych rezerwacji dostępność przewodnika osobistego musi zostać potwierdzona, jeżeli brak to oprowadzanie odbywa się w .Kopalnia soli w Wieliczce. Po południu przejedziemy do Wieliczki, aby tam zwiedzić Kopalnię Soli, której historia sięga XIII wieku.Jest to jedyny na świecie czynny bez przerwy od średniowiecza do chwili obecnej obiekt górniczy, gdzie znajdował się najdłużej działający zakład przemysłowy w Europie.W dniach 2 i 3 czerwca 2014r.

uczniowie klasy III gimnazjum uczestniczyliw dwudniowej wycieczce do Wieliczki, Krakowa i Oświęcimia pod.

Program wycieczki był ciekawy i dostarczył wielu niezapominanych wrażeń.WYCIECZKA DO WIELICZKI 19 listopada 2018 roku klasy 5a i 5c pojechały na wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce. Poniżej sprawozdanie z wycieczki. Na samym początku czekaliśmy na pana przewodnika. Potem musieliśmy pokonać aż 380 schodów,aby zejść do kopalni. Pan przewodnik na wstępie opowiedział nam legendę o skarbniku.Kopalnia soli "Wieliczka" to niezwykłe miejsce do zorganizowania wycieczki dla szkół. Nasz program zwiedzania obejmuje zajęcia lekcyjne prowadzone w trakcie zwiedzania trasy turystycznej. Sprawdź pełną ofertę wycieczki szkolnej."Wycieczka do Łańcuta'' - sprawozdanie z wycieczki. Dnia 31 października b.r. całą klasą pierwszą ,,x'' wybraliśmy się autokarem na południowy wschód Polski pod opieką naszej wychowawczyni Pani X, aby zwiedzić przepiękne, jedyne w swoim rodzaju muzeum - zamek w Łańcucie.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa W dniu 27.10.2016 klasy II i III SP w Grajowie uczestniczyły w wycieczce do Krakowa z przewodnikiem. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Barbakanu poprzez Planty.sprawozdanie z wycieczki do krakowa Reviewed by admin on sobota, Luty 13th, 2016.

Karnety na siłownię nie są zbyt tanie, więc zwykle zastanawiamy się, czy warto je kupić.

Zanim więc podejmiemy ostateczną decyzję, sprawdźmy, czy takie miejsce do ćwiczeń będzie nam odpowiadać.Sprawozdanie z trzydniowej wycieczki szkolnej klas IV, V, VI - KRAKÓW - WIELICZKA - OJCÓW 11 - 13 października 2005 Po rozpakowaniu bagaży i obiedzie, wyruszyliśmy na pierwszą wycieczkę po podziemnym mieście -kopalni soli w Wieliczce."Jak przygoda to tylko w Warszawie" - sprawozdanie z wycieczki szkolnej. 13 czerwca 2013 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunkami udali się na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Grupa liczyła 40 osób: 36 dzieci z klas II-VI oraz cztery nauczycielki. Wcześnie rano, bo o 5.50 .Zabytkowa Kopalnia Soli „Wieliczka" to miejsce w Małopolsce, które zdecydowanie warto zobaczyć. Rozpocznij zwiedzanie tej położonej obok Krakowa, niezwykle ciekawej atrakcji turystycznej.Plan wycieczki: 1.Wyjazd spod szkoły Jedziemy do Ojcowa. Ojców leży na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego na Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej. Przybycie na parking w OPN Zapoznanie się z przepisami ustalonymi w ustawie o ochronie przyrody i regulaminem OPN. Wiadomości ogólne o OPN - opowiadanie.Naszą ofertę dla grup szkolnych przygotowaliśmy w taki sposób, aby zaproponować wycieczkę szkolną do kopalni w formie dostosowanej do potrzeb różnych grup wiekowych uczniów - od przedszkola do szkoły średniej. Dla najmłodszych turystów przygotowaliśmy pięć programów edukacyjnych, których scenariusze oparte zostały na spotkaniach z tajemniczymi bohaterami bocheńskich legend.Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Wycieczka Szkolna do Wieliczki, Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, Polska, wycieczki 1-dniowe, Wycieczki Szkolne, wycieczki szkolne 1-dniowe, wycieczki szkolne 1-dniowe, Tanie Obozy Młodzieżowe i Kolonie Letnie 2019 Bułgaria, Hiszpania, Włochy, Wczasy, Wycieczki Szkolne i Objazdowe - Biuro Podróży Ecotravel Kraków (Nowa Huta)..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz