Wypracowanie czegoś synonim

22 października 2019 07:01Synonimy słowa „wypracować" z podziałem na grupy znaczeniowe. Najistotniejsze grupy znaczeniowe: » wypracować - w odniesieniu do przyszykowania czegoś do jakiegoś celu » wypracować - w odniesieniu do stworzenia czegoś » wypracować - jako wypracowanie sobie czegoś » wypracować - odnośnie zrobienia czegośTagi dla synonimów słowa wypracowanie. Spis tagów dla wyrazów bliskoznacznych słowa wypracowanie: synonim wypracowania, synonimy do wyrazu wypracowanie, wyrazy bliskoznaczne do słowa wypracowanie, inaczej wypracowanie, synonimy do słowa wypracowanie, inne określenia słowa wypracowanie, inaczej o wypracowaniu.Synonimy te zostały podzielone na 7 różnych grup znaczeniowych. Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa „opracować" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim .Synonimy te zostały podzielone na 1 grupę znaczeniową i nazwane wyrażeniem „jako wypracowanie sobie czegoś". Jeżeli znasz inne określenia które pasują do kontekstu zdefiniowanym jako „jako wypracowanie sobie czegoś", możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.Dzień dobry! Mam pytanie dotyczące odmiany miasta Birmingham. Otóż piszę opowiadanie z akcją rozgrywającą się w tej miejscowości. Oto cytaty wprost z mojego wypracowania: „Osiadł na stałe w Birmingham (Birminghamie)", „Udał się do Zarządu Rodzinnego Ogrodu Działkowego w Birmingham (Birminghamie)".W naszym słowniku synonimów języka polskiego istnieje 6 wyrazów bliskoznacznych dla wyrażenia daleki od czegoś.

Tagi dla synonimów wyrażenia daleki od czegoś: synonimy do wyrażenia daleki od czegoś, wyrazy.

Jeżeli znasz inne określenia do słowa „opracowanie" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim. Słowo „opracowanie" w słownikach zewnętrznychSynonimy słowa „uzyskać" z podziałem na grupy znaczeniowe. Najistotniejsze grupy znaczeniowe: » uzyskać - jako wypracowanie sobie czegoś » uzyskać - w odniesieniu do zasłużenia na coś » uzyskać - w odniesieniu do doproszenia się czegoś » uzyskać - w kontekście zasłużenia na coś .SYNONIMY SŁOWAwypracowanie odmiany: wypracowanie, wypracowania, wypracowaniach, wypracowaniami, wypracowaniem, wypracowaniom, wypracowaniu, wypracowań 01 analiza artykuł popularnonaukowy dzieło elaborat esej felieton manifest monografia opracowanie praca praca literacka publikacja recenzja referat reportaż rozprawa rozprawka studium szkic .Znalezione synonimy dla słowa wypracować to: eksploatować, wypracować, obrobić, opracować, zredagować, wyrobić, zapracować, zarobić, zasłużyć, wykonać .Słownik synonimów rekomendowany przez prof.

Jerzego Bralczyka.

Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Witam. Moje pytanie dotyczy zwrotu odnośnie.Spotykam się zarówno z formą odnośnie, jak i odnośnie do i mam pytanie o poprawność tej drugiej wersji. W moim odczuciu jest to pewnego rodzaju powtórzenie, gdyż samo odnośnie zawiera w sobie zwrot odnoszący się DO czegoś.Ponieważ nie umiem znaleźć w słownikach jednoznacznej odpowiedzi językoznawców, tą drogą proszę o opinię.Tłumaczenie słowa 'wypracowanie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationSynonimy dla słowa wypracować to: eksploatować, wypracować, obrobić, opracować, zredagować, wyrobić, zapracować, zarobić, zasłużyć, wykonać, zaplanować .Na łamach Poradni p. Mirosław Bańko zaopiniował, iż należy pisać żeby łącznie, kiedy chodzi o synonim aby.W innych zaś znaczeniach - oddzielnie. Jednak w Wielkim słowniku ortograficznym znajduje się następujące zdanie, będące przykładem do reguły [364]: „Napiszę na pewno, chyba żebym zapomniał".Synonimy; Tłumaczenia i przykłady. aby wypracować nową agendę transatlantycką oraz trwały program praktycznej współpracy UE-USA. June will also be the occasion to elaborate a renewed transatlantic agenda and a sustainable programme of practical EU-US cooperation.Dzięki naszej płycie bez problemu przygotujesz się do matury.

Na CD umieściliśmy gotowe wypracowania, opracowania, powtórki epok oraz wiele dodatków i bonusów, które.

DoroszewskiegoUprzejmie proszę o interpretację, czy pisanie słowa Powstanie, używanego w kontekście jako część nazwy własnej Powstanie Warszawskie, oddzielnie wielką literą powinno być traktowane jako błąd ortograficzny.Cytuję: „Pani przewodniczka była młodą osobą, wiedzieliśmy więc, że urodziła się po Powstaniu".Synonimy dla słowa po imieniu to: imiennie, po imieniu. Synonim po imieniu - słownik synonimy słowa po imieniu Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce stron internetowych, której używasz bądź zmień przeglądarkę na inną, bez możliwości obsługi skryptów języka JavaScript platforma może nie działać poprawnie.(1.1) Synonimy mogą mieć różnice w znaczeniu w zależności od kontekstu. (1.2) Jeżdżenie mercedesem jest synonimem bogactwa. składnia: kolokacje: (1.1) być synonimem do czegoś • być synonimem czegoś synonimy: (1.1) równoznacznik, bliskoznacznik, wyraz bliskoznaczny (1.2) symbol, ikona antonimy: (1.1) antonim, wyraz przeciwstawny .04 opracować, wykonać, wypracować, zaplanować, zaprojektować, zredagować «« Wróć do spisu synonimów Słownik synonimów jest idealnym wsparciem w procesie nauki, nie tylko w takich pracach jak wypracowania z języka polskiego .Dzięki naszej płycie bez problemu przygotujesz się do matury.

Na CD umieściliśmy gotowe wypracowania, opracowania, powtórki epok oraz wiele dodatków i bonusów, które.

Na CD umieściliśmy gotowe wypracowania, opracowania, powtórki epok oraz wiele dodatków i bonusów, które pomogą Ci przygotować się do matury.W NSPP i WSPP pod hasłem deprecjacja odnotowano: „Deprecjacja kogoś, czegoś", pod hasłem deprecjonować - że „ktoś deprecjonuje coś (nie: kogoś)". Skąd taka niespójność i dlaczego nie można deprecjonować kogoś? W korpusie są nieliczne poświadczenia zwrotów deprecjonować kobiety i deprecjonować ludzi, w poradni PWN czytamy zaś, że „rodzaj żeński dodatkowo .Szanowni Państwo, czy zdania typu Tu było zoo i park, To było niedbalstwo i pośpiech, To był pośpiech i niedbalstwo, Należy wsypać 3-5 łyżek kakao są błędne i należy je zmieniać na inne konstrukcje? A czy z kolei wstawka nawiasowa może być nieuzgodniona składniowo z pozostałą częścią zdania?Kompletnie nietrafione te wszystkie przykłady, żaden nie jest poprawną ilustracją "synonimu". Synonimy muszą mieć to samo znaczenie, mogą być używane zamiennie, nie zmieniając przy tym sensu przekazu. lustro - zwierciadło, działka - parcela, kopia - duplikat.Drogi Użytkowniku AdBlocka, wiemy, jak cenny jest Twój czas - zajmiemy Ci tylko chwilę. Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać?Dzięki naszej płycie bez problemu przygotujesz się do matury. Na CD umieściliśmy gotowe wypracowania, opracowania, powtórki epok oraz wiele dodatków i bonusów, które pomogą Ci przygotować się do matury..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz