Wypracowanie po niemiecku o wakacjach w czasie przeszłym

12 grudnia 2020 21:06Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt. 25 kwietnia 2010 Odsłon: 20 599 3 komentarze. Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem. W tej chwili .wypracowanie w czasie przeszłym. Opisz swoje wakacje. ( Past Simple ) ( Past Continous ) od 50 do 100 słówek dość krótkie jest ;) Tylko to musi być realne i pisane z głowy a nieWitam wszystkich. Muszę napisać opis wakacji w czasie przeszłym perfect, jednak nie radzę sobie z tym. Napisałam co nieco, ale czuję, że jest tam dużo źle. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś poprawił moje błędy i spróbował wytłumaczyć mi to. Jestem dopiero uczniem 3 gimnazjum. Meine Sommerferien habe ich schön verbracht.Wypracowanie po niemiecku o wakacjach/feriach na 120 słów w czasie przeszłym (z kim, jakim środkiem transportu, gdzie, jakie atrakcje, w jakim celu). Proszę o pomoc wypracowanie nie musi być na jakąś wysoką ocenę ale dobrą :)Potrzebuję opis wakacji po niemiecku w czasie perfekt.

Najlepiej przetłumaczenie tego : W te wakacje byłam z rodziną nad morzem w miejscowości Dziwnów.

Pojechaliśmy tam autem. Spędziliśmy tam dwa tygodnie. Nocowaliśmy w przyczepi campingowej. Dużo spacerowaliśmy wieczorami, a rano chodziliśmy na plażę. Morze było spokojne i zimne.Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim. Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem. Wypracowania. Rozprawka po niemiecku za i przeciw;. Moje ostatnie wakacje spędziłam w Australii. Byłam tam z moimi najlepszymi .Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym. This year I spent my first week of holiday with my grandma, then I was gone to Dziwnowek.Dyskusja na temat wspomnienia z wakacji wypracowanie w czasie przeszłym na. wypracowanie o wakacjach jest przetłumaczona w translate ale czeba to troszkę poprawić i upiększyć a sam sobie rady nie daje za pomoc z góry dziękuje oto moja wersja po polsku i po angielsku ''Wakacje W tym .Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zadanie: 10 zdan w czasie przeszłym po Rozwiązanie: 1 ich habe ein schinkenbrot gegessen 2 gestern bin ich nach krakau gefahren 3 ich habe ein Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Mam nadzieję, że zmotywuje to Wasze szare komórki do myślenia w tym jakże leniwym okresie.

W końcu jutro zaczynają się wakacje i raczej tylko garstka osób będzie myślała o nauce.

A tu proszę, Tyczkowski wyskoczył i jeżeli chcecie coś wygrać, to będziecie musieli pomyśleć. Po niemiecku natürlich. Nawet nie tylko pomyśleć .wakacje czas Perfekt Moje wakacje spędziłam nad morzem,dokładnie 20 km od Kołobrzegu w Byszewie u mojej kochanej babci i wujka.Właśnie tam poznałam super kolegów i się zakochałam.Na początku było trochę nudno bo ciągle jeździliśmy po rodzinie której dawno nie widziałyśmy.Ale gdy rodzice wyjechali z moimi młodszymi siostrami a ja zostałam z starszą siostrą było wspaniale .Szukasz prac z Wypracowania z przedmiotu Język niemiecki? Sprawdź w Sciaga.pl. Tutaj znajdziesz największą w Polsce bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce. Posiadamy prawie 100 tysięcy materiałów dla gimnazjum, szkoły średniej oraz z zakresu studiówEhh szukałem na forum ale nic nie mogłem znalezc w czasie Perfekt wiec dałem nowy temat. Zebym umiał sam napisac cos w czasie perfekt bym to zrobił ale ze ja od kad sie ucze j.niemieckiego nic z niego nie umiem bo trafiam na "fajnych" nauczycieli to nie moja wina bardzo prosze jeszcze raz o przetłumaczenie tego tektsu gdyz jest on mi pilnie potrzebny bo nagle zmienil sie nauczyciel od .Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.

Tu dodasz ZA DARMO zadanie! Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Lieber Marek, Danke schon fur deinen Brie. Entschuldigung, das ich so lange nicht geschrieben habe. Ich war krank. Jetzt bin ich schon gesucht.Opis wakacji w czasie Perfekt ( przeszłym ). więc proszę o pomoc. Tegoroczne wakacje były dla mnie bardzo udane. Na samym początku poznałam mojego obecnego chłopaka. Prawie całe wakacje spędziliśmy razem. aby się poopalać i pokąpać w morzu. Po południu przychodziliśmy do .Relacja kursu językowego w Niemczech (czas przeszły) / ein Bericht aus dem Sprachkurs in Deutschland. Wakacje w domu / Sommerferien zu Hause. Wady i zalety internetu / Vor- und Nachteile des Internets. W sklepi mięsnym (dialog) / in der Metzgerei.Jak spędzacie ferie zimowe? Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach? Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych. Was machst du in den Winterferien? Co robisz na ferie zimowe? Ich besuche meine Cousins. Odwiedzam kuzynostwo.A story The two-dimensional dreamI dreamed I was sleeping on the street, next to my house. That moment I didn't think it was weird. I knew it had to be like that. The strange thing, which I realized when I woke up, was the fact that in my dream I had had two perspectives - a sight of the whole surroundi.Wakacje to najwspanialszy czas w całym roku.

Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia czasu wolnego.

Podczas ich trwania można w różny, ciekawy sposób spędzać wolne chwile. Jedni wyjeżdżają nad morze lub w góry, inni odwiedzają rodzinę w Polsce lub za granicą albo zostają w domu.Potrzebuję przetłumaczenia opowiadania o wakacjach w czasie przeszłym po niemiecku. Z góry dziękuję. Moje wakacje spędziłam nad morzem na obozie tanecznym .Byłam we Władysławowie przez 14 dni. Świetnie się bawiłam. Całe dnie tańczyliśmy. Oprócz tanca chodzilismy na plaże .opowiadanie w czasie przeszłym perfekt po niemiecku OBOJĘTNIE NA JAKI TEMAT MOŻE BYĆ OPOWIADANIE Z WAKACJI,DZIEŃ W PRACY Z GÓRY DZIĘKUJĘ BARDZO WAŻNE PROSZĘ:) pakos17; 29.02.2012 Na weekend byłam u babci. Przez pół dnia oglądałam telewizję. Po obiedzie wyszłam do koleżanki.warning Prośba o sprawdzenie; W czasie wakacji letnich Joost pracuje na pełen etat w swoim rodzinnym mieście. expand_more Während der Sommerferien arbeitet Joost Vollzeit in seiner Heimatstadt in den Niederlanden. Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku.E-mail formalny po niemiecku; Wypracowania. Rozprawka po niemiecku za i przeciw. Moje ostatnie wakacje były zdecydowanie najbardziej spektakularnymi wakacjami w całym moim życiu. W czerwcu, moi rodzice postanowili, żeby pojechać do Hiszpanii. Byłem bardzo podekscytowany, gdy o tym .niech mi ktos to przetumaczy w czasie perfekt plis to moje gg 11078262 na wakacjach bylam w ustce poznalam tam przyjaciela ktory tam mieszka .poznalam go w dniu mojego przyjazdu.peter jest w moim wieku ma krutkie braz wlosy jest wysoki, szczuply i ma kolczyk w uchu,Wymarzone wakacje. I love travelling and I have visited a lot of places. It's great to get to know new cities, their people, atmosphere, etc. I don't often travel abroad because it's quite expensive, but if I could I would like to go to Scotland.A story about holidays I go on holiday once a year. It is very important for me to make it an unusual experience, so I usually plan and organize everything in advance. Last year I decided to realize my long-term dream and to go to Bali. It was, however, a huge disappointment. The problems started at the.10 zdań o wakacjach po niemiecku// łatwe - rozwiązanie zadania. Napisz w czasie przeszłym Perfect 10 zdań gdzie spędzałeś wakacje i co na nich robiłeś stosując regularne imiesłowy czasu przeszłego..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz